Scroll

zlote technikum perspektywy 1 srebny medal ranking rzeszow technikum fb e dziennik YouTube

user_mobilelogo

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Zrozumiałem
  • Sukces ZSKU

Do pobrania:
Pobierz plik (Regulamin kursów i szkoleń dla uczniów VII-985-2017.pdf)Regulamin kursów i szkoleń dla uczniów VII-985-2017[projekt "Rzeszowskie szkoły zawodwe otwarte na rynek pracy"]294 kB
Pobierz plik (załacznik nr 1 Wykaz Szkół w Rzeszowie objętych wsparciem.pdf)załacznik nr 1 Wykaz Szkół w Rzeszowie objętych wsparciem[projekt "Rzeszowskie szkoły zawodwe otwarte na rynek pracy"]124 kB
Pobierz plik (załacznik nr 2 Formularz rekrutacyjny.pdf)załacznik nr 2 Formularz rekrutacyjny[projekt "Rzeszowskie szkoły zawodwe otwarte na rynek pracy"]233 kB
Pobierz plik (załacznik nr 3 Deklaracja uczestnictwa.pdf)załacznik nr 3 Deklaracja uczestnictwa[projekt "Rzeszowskie szkoły zawodwe otwarte na rynek pracy"]110 kB
Pobierz plik (załacznik nr 4 Oświadczenie uczestnika projektu.pdf)załacznik nr 4 Oświadczenie uczestnika projektu[projekt "Rzeszowskie szkoły zawodwe otwarte na rynek pracy"]218 kB
Pobierz plik (załacznik nr 5 Rezygnacja z kursów i szkoleń zawodowych.pdf)załacznik nr 5 Rezygnacja z kursów i szkoleń zawodowych[projekt "Rzeszowskie szkoły zawodwe otwarte na rynek pracy"]120 kB
Pobierz plik (załacznik nr 6 Oświadczenie o dochodach.pdf)załacznik nr 6 Oświadczenie o dochodach[projekt "Rzeszowskie szkoły zawodwe otwarte na rynek pracy"]173 kB
Pobierz plik (załącznik nr 7 Oświadczenie o niepełnosprawności.pdf)załącznik nr 7 Oświadczenie o niepełnosprawności[projekt "Rzeszowskie szkoły zawodwe otwarte na rynek pracy"]190 kB
Pobierz plik (załącznik nr 8A Lista rankingowa uczniów zakwalifikowanych do uczestnictwa w kursach i szkoleniach dla uczniów.pdf)załącznik nr 8A Lista rankingowa uczniów zakwalifikowanych do uczestnictwa w kur[projekt "Rzeszowskie szkoły zawodwe otwarte na rynek pracy"]374 kB
Pobierz plik (załącznik nr 8B Lista rezerwowa uczniów zakwalifikowanych do uczestnictwa kursach i szkoleniach dla uczniów.pdf)załącznik nr 8B Lista rezerwowa uczniów zakwalifikowanych do uczestnictwa kursac[projekt "Rzeszowskie szkoły zawodwe otwarte na rynek pracy"]296 kB
Pobierz plik (zarządzenie Prezydenta MRz_KURSY UCZNIOWIE VII-985-2017.pdf)zarządzenie Prezydenta MRz_KURSY UCZNIOWIE VII-985-2017[projekt "Rzeszowskie szkoły zawodwe otwarte na rynek pracy"]53 kB

logo projekt 1

Ogłoszenie o rekrutacji na kursy i szkolenia dla uczniów w Zespole Szkół Kształcenia Ustawicznego w ramach

projektu pn. Rzeszowskie szkoły zawodowe otwarte na rynek pracy”.
nr: WND-RPPK.09.04.00-18-0039/16

 

Gmina Miasto Rzeszów ogłasza rozpoczęcie rekrutacji na kursy i szkolenia dla uczniów do projektu Rzeszowskie szkoły zawodowe otwarte na rynek pracy realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa IX: Jakość edukacji i kompetencji w regionie, Działanie 9.4: Poprawa jakości kształcenia zawodowego.

Szkolenia i kursy skierowane są do uczniów ponadgimnazjalnych szkół kształcenia zawodowego objętych wsparciem w ramach projektu. Rekrutacja odbywa się w terminie od 1 lutego 2017r. do 14 lutego 2017r.

Szczegółowe wytyczne dotyczące udziału w projekcie określa Regulamin rekrutacji i udziału w kursach i szkoleniach dla uczniów w roku szkolnym 2016/2017dostępny na szkolnej stronie internetowej http://www.zsku.rzeszow.pl/index.php/szkoly-mlodziezowe/mlodziezowe/42-proiekty-uniine/proiekty-uniine-2016-2017/rzeszowskie-szkoly-zawodowe-otwarte-na-rynek-pracyi tablicy ogłoszeń, gdzie dostępne są również wszystkie dokumenty rekrutacyjne: formularz rekrutacyjny oraz oświadczenia uczestnika. Regulaminy i dokumentacja dostępne są również w Biurze projektu ul. Partyzantów 10a w Rzeszowie (budynek Gimnazjum nr 10).

Dokumenty rekrutacyjne należy złożyć osobiście w Zespole Szkół Kształcenia Ustawicznego w sali nr 209, kontakt z osobami: Andżelika Pytlos i Edyta Przybylak. Szczegółowy wykaz kursów i szkoleń dla uczniów objętych tym ogłoszeniem przedstawia poniższe zestawienie.

Zapraszamy do udziału w formie wsparcia!

Lp. Forma wsparcia Liczba godzin

Liczba

uczestniczek/uczestników

Kierunek kształcenia
1 Kurs Spawacz gazowy 120 godzin 5 Monter sieci i instlacji urządzeń sanitarnych
2 Kurs Koparko-ładowarka 176 godzin 8 Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownistwie Technik budownictwa
3 Kurs See electrical cad 15 godzin 10 Technik automatyk sterowania ruchem kolejowym

 

Kontakt

Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego

ul. mjr H. Sucharskiego 4

35-225 Rzeszów


sekretariat@zsku.rzeszow.pl 

logo epuap

facebooklogo bip

 

Telefony

sekretariat główny 17 748-12-00
sekretariat szkół młodzieżowych i wieczorowych 17 748-12-04
sekretariat szkół dla dorosłych, KKZ, kursy 17 748-12-06
 
internat 17 748-11-85
kierownik internatu 17 748-12-17
 
księgowość 17 748-12-11
księgowość - zakwaterowanie i żywienie 17 748-12-10
główny księgowy 17 748-12-12
fax: 17 748-19-33
 

Mapa dojazdu