zlote technikum perspektywy 1Perspektywy 2020 - srebrna odznaka Offic365 Web fb e dziennik YouTube

user_mobilelogo

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Zrozumiałem
  • Sukces ZSKU

Nabór 2020/2021

 0

W tym roku wszystkie olimpiady od 26 marca br. odbywały się jako dwustopniowe zawody wiedzy, nie wyłaniając laureatów, a jedynie finalistów. Dzialo się to zgodnie z rozporządzeniem ministra edukacji narodowej z 25 marca 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (DzU poz. 530).

Olimpiada Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej odbyła się w minioną sobotę (4 lipca) w szkołach kształcących techników geodetów w pięciu miastach, tj. w Rzeszowie, , Krakowie, Warszawie, Bydgoszczy i Zielonej Górze. Zawody zostały przeprowadzone przez członków jury przy bardzo dużym zaangażowaniu organizacyjnym nauczycieli i życzliwości dyrektorów.

Do zmagań przystąpiło 58 (z 78 wcześniej zakwalifikowanych) uczniów reprezentujących szkoły z całej Polski. Wyłoniono 11 finalistów, którzy spełnili warunek konieczny, czyli uzyskali co najmniej 50% ze 160 możliwych do zdobycia punktów.

Wyniki indywidualne (finaliści):
1. Kacper Szewczak (PSBiG Lublin),
2. Wojciech Kula (ZSGDiGW Kraków)
3. Bartłomiej Bielecki (PSBiG Lublin)
4. Adrianna Gierałtowska (ZSBG Białystok)
5. Deborah Dryglas (ZSB Bydgoszcz)
6. Karolina Klasura (PSBiG Lublin)
7. Wojciech Kopeć (ZSKU Rzeszów)
8. Jakub Przeździęk (CKZiU Zielona Góra )
9. Karol Pawłowski (ZSP Żelechów)
10. ex aequo:
Izabela Palmowska (ZSGT Łódź)
Katarzyna Kuśnierz (ZSTiB Brzesko)

Natomiast na liście najlepszych drużyn znalazły się reprezentacje:
I miejsce – Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji w Lublinie w składzie: Kacper Szewczak, Bartłomiej Bielecki i Karolina Klasura;
II miejsce – Zespół Szkół Budowlanych w Bydgoszczy w składzie: Deborah Dryglas, Paweł Błaś i Maria Duks;
III miejsce – Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych w Białymstoku w składzie: Adrianna Gierałtowska, Alicja Puchalska i Łukasz Radziewicz;
IV miejsce exaequo:
• Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej w Krakowie w składzie: Wojciech Kula, Patrycja Rapacz i Agnieszka Hynek,
• Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Zielonej Górze w składzie: Jakub Przeździęk, Hubert Tarnowski i Robert Podsiadło.

Wszystkie wyniki indywidualne i drużynowe podaję w załączonej prezentacji.

Serdecznie dziękujemy całej drużynie za godne reprezentowanie naszego Technikum Geodezyjnego na Olimpiadzie oraz  osiągnięte wyniki.
                                                                                            GRATULUJEMY !!!

  • 1a
  • 2a
  • 3a
  • 4a
  • 5a
  • 6a
  • 7a
  • 8a
  • 9aa

 

Kontakt

Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego

ul. mjr H. Sucharskiego 4

35-225 Rzeszów


sekretariat@zsku.rzeszow.pl 

logo epuap

facebooklogo bip

 

Telefony

sekretariat główny 17 748-12-00
sekretariat szkół młodzieżowych i wieczorowych 17 748-12-04
sekretariat szkół dla dorosłych, KKZ, kursy 17 748-12-06
 
internat 17 748-11-85
kierownik internatu 17 748-12-17
 
księgowość 17 748-12-11
księgowość - zakwaterowanie i żywienie 17 748-12-10
główny księgowy 17 748-12-12
fax: 17 748-19-33
 

Mapa dojazdu