Close
Close

Informacje dotyczące kwaterowania do internatu

ZAKWATEROWANIE
Kwaterujemy 31 sierpnia od godz. 15:00. W tym dniu nie ma wyżywienia.
Spotkanie z rodzicami nowych wychowanków odbędzie się w szkolnej stołówce 31 sierpnia o godz. 17:00. Prosimy o obecność jednego rodzica lub opiekuna.
PIERWSZOKLASISTO!
Zamieszkasz w pokoju 2 -, 3- lub 4 – osobowym. O porządek i czystość w pokoju będziesz dbał (-a) razem z osobami, z którymi zamieszkasz. 
Do internatu zabierz z domu:
–  przybory toaletowe oraz pościel (kołdra, poduszka), bieliznę pościelową i koc, 
– obuwie zmienne np. klapki, 
– talerz, miseczkę, kubek i sztućce do użytku w pokoju,
– leki, które zażywasz na stałe oraz leki dostępne bez recepty np. przeciwbólowe gdyż internacka apteczka nie jest  w nie wyposażona,
– worki na śmieci 60 l.
OPŁATY
Pobyt – 80 zł miesięcznie. Całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja) – 17 zł.                                         
Opłaty prosimy regulować do 15 dnia każdego miesiąca na konto szkoły (numer konta podany jest na stronie www.zsku.rzeszow.pl w zakładce internat).
Prosimy NIE WPŁACAĆ w sierpniu za wrzesień. W tytule przelewu KONIECZNIE należy wpisać: OPŁATA ZA WYŻYWIENIE I ZAKWATEROWANIE za miesiąc … (wpisać nazwę miesiąca) oraz IMIĘ i NAZWISKO DZIECKA
ZGŁASZANIE NIEOBECNOŚCI                                                                                         
Jeśli zachorujesz bądź nie będziesz mógł przyjechać do internatu po weekendzie, zadzwoń aby odpisać zwrot kosztów za wyżywienie – telefony do internatu: 17 748 12 18, 17 748 11 87, 17 748 11 85
Do domu wyjeżdżasz co tydzień w piątek do godziny 19:00 i przyjeżdżasz w niedzielę od 16:00 lub w poniedziałek. 
W niedzielę nie ma wyżywienia, więc zabierz coś do zjedzenia. 
Dbaj o powierzony Ci sprzęt oraz miejsce, w którym będziesz mieszkał gdyż naprawa lub odkupienie zniszczonego wyposażenia obciąży kosztami Twoich rodziców/opiekunów.
W pokoju, w którym zamieszkasz czeka na Ciebie wydzielone miejsce do nauki i wypoczynku. Mamy nadzieję, że wykorzystasz warunki i czas do intensywnej nauki. Jeśli będziesz chciał(-a) odpocząć lub aktywnie spędzić czas wolny, możesz skorzystać z oferty zajęć dodatkowych oraz z urządzeń sportowo-rekreacyjnych znajdujących się na terenie szkoły i internatu.
Twoje bezpieczeństwo i dobre samopoczucie w internacie to sprawy najważniejsze zarówno dla Ciebie, dla Twoich Rodziców i dla nas –  Twoich nowych opiekunów. Jeśli ktoś Ci dokucza, czujesz się niekomfortowo, z czymś sobie nie radzisz – nie czekaj! Zgłoś  od razu wychowawcy, poproś o pomoc!

Zobacz Także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podział godzin
E-dziennik
Office 365
Ogłoszenia
ZSKU Rzeszów
Skip to content