zlote technikum perspektywy 1 srebny medal ranking rzeszow technikum fb e dziennik YouTube

user_mobilelogo

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Zrozumiałem
  • Sukces ZSKU
Nabór 2019/2020

Szkoły młodzieżowe

Nazwisko Imię Nauczyciela

Przedmioty

Adler Dorota

Historia, WOS

Barć Anna

Przedmioty zawodowe budowlane

Brodowicz Łukasz

Zajęcia praktyczne

Bukała Magdalena

Matematyka

Jastrzębska Barbara

Obowiązki bibliotekarza

Dobrzeniecki Piotr

Przysposobienie wojskowe edukacja dla bezpieczeństwa

Pytlos Andżelika

Język niemiecki

Dziura Bronisław

Zajęcia praktyczne

Fluda Andrzej

Przedmioty zawodowe geodezyjne

Stańczyk Joanna

Język angielski

Inglot Ewa

Przedmioty zawodowe budowlane

Łyszczarz Anna

Chemia

Łyszczarz Andrzej

Podstawy przedsiębiorczości

Józefczyk Maria

Język polski

Kasjan Agata

Matematyka

Kołodziej Grzegorz

Wiedza o kulturze

Kordas Sylwia

Biologia z higieną i ochrona środowiska

Kot Piotr

Historia, WOS

Kustra Piotr

Wychowanie fizyczne

Lewicka Agnieszka

Język polski

Łuczyk Artur

Wychowanie fizyczne

Marczak-Czaja Edyta

Język angielski

Młyńska-Mazur Danuta

Religia/Etyka

Moskal Jerzy

Przedmioty informatyczno-geodezyjne

Nabożny Bogdan

Zajęcia praktyczne

Partyka-Czop Ewa

Technologia informacyjna

Przybylak Edyta

Język polski

Janik Aneta

Fizyka z astronomią

Sandej Alicja

Język angielski

Słomska Katarzyna

Wychowanie fizyczne 

Sochacka Dorota

Przedmioty zawodowe budowlane

Srebniak Magdalena

Wychowanie fizyczne

Szafran Elżbieta

Przedmioty zawodowe budowlane

Szyja Robert

Geografia

Odrzywolska - Hasiec Magdalena

Przedmioty zawodowe architektura krajobrazu

Jakieła Edyta

Język niemiecki

Zięba Damian

Religia

Wroniak Liliana

Pedagog szkolny

Woźniak Krystyna

Obowiązki bibliotekarza

Ząbczyk Małgorzata

Obowiązki bibliotekarza

Żyradzki Grzegorz

Wychowanie fizyczne

Jakieła Edyta

Przedmioty Zawodowe Kolejowe

Sobala Stanisław

Przedmioty Zawodowe Kolejowe

Maternia Jerzy

Przedmioty Zawodowe Kolejowe

Machlarz Robert

Przedmioty Zawodowe Kolejowe

Lorek Henryk

Przedmioty Zawodowe Kolejowe

Czycz Elżbieta

Przedmioty Zawodowe Kolejowe

Maciuła Stanisław

Przedmioty Zawodowe Kolejowe

Sikora Jerzy

Przedmioty Zawodowe Kolejowe

Zaworski Piotr

Przedmioty Zawodowe Kolejowe

Łabaj Piotr

Przedmioty Zawodowe Kolejowe

Janda Beata

Przedmioty Zawodowe Kolejowe

Jucha Maciej

Przedmioty Zawodowe Kolejowe

Szczepanik Jerzy

Przedmioty Zawodowe Kolejowe

Bajda Tomasz

Przedmioty Zawodowe Kolejowe

Kontakt

Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego

ul. mjr H. Sucharskiego 4

35-225 Rzeszów


[email protected] 

logo epuap

facebooklogo bip

 

Telefony

sekretariat główny 17 748-12-00
sekretariat szkół młodzieżowych i wieczorowych 17 748-12-04
sekretariat szkół dla dorosłych, KKZ, kursy 17 748-12-06
 
internat 17 748-11-85
kierownik internatu 17 748-12-17
 
księgowość 17 748-12-11
księgowość - zakwaterowanie i żywienie 17 748-12-10
główny księgowy 17 748-12-12
fax: 17 748-19-33
 

Mapa dojazdu