zlote technikum perspektywy 1Perspektywy 2020 - srebrna odznaka Offic365 Web fb  e dziennik YouTube  instagram nowa ikona 1057 2227

user_mobilelogo

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Zrozumiałem
  • Sukces ZSKU

Nabór 2021/2022

ZSKU w Rzeszowie został nominowany do nagrody w ogólnopolskim konkursie EDUinspiracje 2019 w kategorii POWER – Edukacja szkolna za realizację projektu „Angielski w wydaniu maltańskim”. Organizatorem konkursu była Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, a w 10 kategoriach konkursowych nominowano 48 instytucji z całej Polski. Głównym celem konkursu było wyłonienie najbardziej wartościowych, zwłaszcza w zakresie upowszechniania i wykorzystywania rezultatów działań, projektów dofinansowywanych z programów zarządzanych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji.

Konkurs EDUinspiracje w 2019 roku odbywał się po hasłem „DZIAŁAM I INSPIRUJĘ!”. Jego celem było upowszechnianie rezultatów projektów edukacyjnych, promocja dobrych praktyk w tym zakresie oraz pokazanie, jak ważną rolę w życiu odgrywa proces uczenia się oraz dzielenia się swoimi doświadczeniami i wiedzą. Konkurs był przeznaczony dla beneficjentów instytucjonalnych programów: Erasmus+, PO WER, Polsko-Litewski Fundusz Wymiany Młodzieży, Polsko-Ukraińska Rada Wymiany Młodzieży oraz dla organizacji i instytucji należących do sieci Eurodesk Polska. Konkurs odbywał się w tzw. trybie oscarowym. Oznacza to, że Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji nominowała pięciu kandydatów do nagrody w każdej kategorii. Zainteresowani nie mogli sami zgłosić kandydatury swojego projektu lecz byli wybierani przez kapitułę konkursu.

Nominacje do konkursu można znaleźć na stronie:

https://eduinspiracje.org.pl/przyznano-nominacje-w-konkursie-eduinspiracje-2019/

Ogłoszenie zwycięzców konkursu EDUinspiracje 2019 odbyło się podczas uroczystej gali dla przedstawicieli nominowanych instytucji. Zapraszamy na stronę

https://eduinspiracje.org.pl/gala-eduinspiracje-poznalismy-najlepsze-projekty-edukacyjne/

na której można dowiedzieć się więcej o konkursie i obejrzeć materiały z gali Wręczenia Nagród EDUinspiracji  na Zamku Ujazdowskim w Warszawie. Serdecznie gratulujemy zwycięzcy w naszej kategorii konkursu  Specjalnemu Ośrodkowi Szkolno-Wychowawczemu nr 1 w Elblągu nagrodzonemu za projekt  „Autyzm- nowe wyzwania, nowe horyzonty”.

 

 

Nominowane Zsku

Kontakt

Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego

ul. mjr H. Sucharskiego 4

35-225 Rzeszów


[email protected] 

logo epuap

facebooklogo bip

 

Telefony

sekretariat główny 17 748-12-00
sekretariat szkół młodzieżowych i wieczorowych 17 748-12-04
sekretariat szkół dla dorosłych, KKZ, kursy 177481200,   
17 748-12-06
 
internat 17 748-11-85
kierownik internatu 17 748-12-17
 
księgowość 17 748-12-11
księgowość - zakwaterowanie i żywienie 17 748-12-10
główny księgowy 17 748-12-12
fax: 17 748-19-33
 

Mapa dojazdu