Close
Close

GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI

GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI

LP

Nazwisko i Imię
Nauczyciela

termin

1 Barłowski Robert wtorek 13.00 – 14.00
2 Sochacka Dorota środa 15.00-16.00
3 Bazylko-Baran Agata środa 10.00-11.00
4 Charkiewicz Barbara środa 14.00- 15.00
5 Koźlak-Posko Renata środa 10.00-11.00
6 Bachórz Anna czwartek 13.00-14.00
7 Bajek Tomasz poniedziałek 12.30-13.30
8 Bieszczad Marek poniedziałek 17-18
9 Brodowicz Łukasz poniedziałek 15.00-16.00
10 Broszkiewicz Agata środa 20.00-21.00
11 Bukała Magdalena czwartek 13.15-14.15
12 Chłopik Anna sobota 7.00-8.00,niedziela 7.00-8.00 (co dwa tygodnie)
13 Dobrzeniecki Piotr czwartek 7.45-8.45
14 Dziura Bronisław poniedziałek 12.35-13.35
15 Fluda Andrzej czwartek, 10.30 – 11.30
16 Gruszecka Małgorzata świadczenie
17 Gut Magdalena wtorek 8 00- 9 00
18 Inglot Ewa środa 10 -11:30
19 Janik Aneta środa 15.00-16.00
20 Jastrzębska Barbara niedziela 20.00-21.00
21 Jasińska Lidia piątek 15.00-16.00
22 Józefczyk Maria czwartek, 10.30 – 11.30
23 Kasjan Agata czwartek 11.35-12.35
24 Kołodziej Grzegorz czwartek 15.00-16.00
25 Kordas Sylwia środa 13.15-14.15
26 Kot Piotr środa 13.15-14.15
27 Kustra Piotr wtorek 10.50- 1150
28 Lewicka Agnieszka środa 13.15-14.15
29 Lorek Henryk piątek 9.40 – 10.25
30 Lubas Zbigniew poniedziałek 11.35-12.35
31 Łabaj Piotr wtorek 19.05-20.05
32 Łuczyk Artur poniedziałek 9.40-10.40
33 Łyszczarz Andrzej środa 13.15-14.15
34 Łyszczarz Anna świadczenie
35 Majcher Gabriela poniedziałek 20:00-21:00
36 Marczak-Czaja Edyta poniedziałek 11.35-12.35
37 Michalska Grażyna wtorek 13.15-14.15
38 Moskal Jerzy poniedziałek 11.00-12.00
39 Nabożny Bogdan zwolnienie lekarskie
40 Odrzywolska-Hasiec Magdalena czwartek 12.25-13.20
41 Orszulak Elżbieta wtorek 8:40-9:40
42 Partyka-Czop Ewa poniedziałek 16.50-17.50
43 Potera-Barłowska Agnieszka środa 10.25-10.50
44 Puzio Jarosław wtorek 13.15 – 14.15
45 Przybylak Edyta środa 14.30-15.30
46 Pytlos Andżelika środa 10:25-11:25
47 Rajchel Kinga piątek 18.00 – 19.00
48 Ruszel Beata wtorek 14.10-15.10
49 Rzepka Dorota środa 14.00 – 15.00
50 Sagan Izabela wtorek 9.40-10.40
51 Sagan Krystyna poniedziałek 15:40-16:40
52 Sandej Alicja czwartek 7:45 – 8:45
53 Sikora Jerzy piątek 10:30 – 11:30
54 Słomska Katarzyna wtorek 13.15 – 14.15
56 Sowa Kamil piątek 8.45 – 9.45
57 Srebniak Magdalena czwartek 9.40-10.40
58 Stańczyk Joanna środa 9:30 – 10:30
59 Styka Marek poniedziałek 17-18
60 Sudoł Dominik piątek  17.15  -18.15
61 Szanter Rarosław niedziela 16.00 – 17.00 co 2 tydzień
62 Szpara Krzysztof poniedziałek i środa 7.30-8.00
63 Szyja Robert piątek 7:00-8:00
64 Świeboda Edyta środa 15.00 – 16.00
65 Tereszkiewicz-Szwedo Barbara środa 19-20
66 Tobijasz Wojciech  czwartek 14.10-15.10  sala 203
67 Waltoś Monika środa 15:00 – 16:00 co 2 tydzień
68 Twardziak Agnieszka poniedziałek 12:00-13:00
69 Warańska Katarzyna czwartek 15.00- 16.00
70 Winiarz Edyta środa 8:35-9:35
71 Woźniak Krystyna środa 13.30-14.30
72 Liliana Wroniak wtorek 8.00-9:00
73 Zaworski Piotr poniedziałek 18.15-19.15
74 Żak Izabella piątek 12.00-13.00
75 Żyradzki Grzegorz piątek 9:40-10:40
76 Wojciech Słupek czwartek 12:30-13:30

Zobacz Także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podział godzin
E-dziennik
Office 365
Ogłoszenia
ZSKU Rzeszów
Skip to content