Close
Close

Wizyta przygotowawcza w w Porto

Projekt „Azymut → Rozwój kompetencji kluczowych” o numerze 2022-1-PL01-KA121-SCH-000068475 współfinansowany przez Unię Europejską  realizowany w Zespole Szkół Kształcenia Ustawicznego w Rzeszowie  od 01.06.2022 do 31.08.2023. Dofinansowanie projektu z UE: 88 715,00 EUR.

WIZYTA PRZYGOTOWAWCZA W PORTUGALII

W ubiegłym tygodniu odbyła się wizyta przedstawicieli ZSKU w Portugalii w Porto celem przygotowania do realizacji projektu „Azymut → Rozwój kompetencji kluczowych”. W wizycie wziął udział dyrektor szkoły – pan Robert Barłowski, kierownik szkolenia praktycznego – pani Renata Koźlak-Pośko oraz koordynator projektu – pani Izabela Sagan.

Celem wizyty było omówienie najważniejszych kwestii dotyczących organizacji zajęć dla uczniów w ramach planowanego przyjazdu uczniów do szkoły Escola Secundária de António Nobre w Porto, uzgodnienie programu kulturowego oraz poznanie warunków zakwaterowania i wyżywienia podczas pobytu. Omówiono także kwestie ubezpieczenia i transportu uczestników. Wiele uwagi poświęcono zagadnieniom związanym z rozpowszechnianiem rezultatów i ewaluacją projektu.

Wizyta przygotowawcza pozwoliła na wzajemne poznanie się, poznanie potrzeb i oczekiwań względem projektu, omówienie szczegółów pobytu uczniów w Portugalii, a także przygotowań  do kolejnych etapów projektu i dalszej współpracy.

Zobacz Także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podział godzin
E-dziennik
Office 365
Ogłoszenia
ZSKU Rzeszów
Skip to content