Close
Close

Mikołajki na sportowo!

Sportowe Mikołajki w ZSKU – 21 godzin rywalizacji sportowej, rozegrano 137 meczy, rywalizowało ze sobą 157 uczniów i na koniec poznaliśmy zwycięzców zawodów.

W turnieju siatkówki wzięło udział 16 drużyn, po eliminacjach grupowych, ćwierćfinale do turnieju finałowego awans uzyskały klasy: 4tkabg, 1t, 1tg,4trgs. Po zaciętej rywalizacji i emocjonującej grze 1 miejsce zajęła klasa 4 tkabg w składzie: Sivak Lukian, Łoza Marcin, Kozak Mateusz, Woźnik Adrian, Gawron Daniel, Dubanik Szymon, Walas Damian, Mikołajczyk Sebastian.  Na 2 miejscu podium stanęła klasa 1tg: Lesiuk Mykhailo, Tymofi Zhavrankov, Plizga Gabriel, Pondel Sebastian, Krasoń Rafał, Panek Hubert, Drozdowski Maksymilian a na 3 klasa 4 trgs: Giera Konrad, Tereszkiewicz Jakub, Sarna Adrian, Dołęga Izabela, Stachowicz Mateusz, Ruszel Michał, Lutecki Kamil

W Turnieju Szachowym wzięło udział 8 uczniów. Po zaciętej rywalizacji zwycięzcą z kompletem 14 punktów został Konrad Rajzer z 1tg, 2  miejsce zajął Bartosz Trojanowski 12 punktów z klasy 1t a 3 miejsce Filip Hniłka z 4 tkg zdobywca 9 puntków. Kolejne miejsca zajęli: Kacper Harhala 1tg, Mateusz Łuksik Mateusz 4tkg,  Aleks Siorek 1t, Michał Fąfara 1t, Kacper Rzepka 1tg.

W Turnieju Tenisa Stołowego w kategorii dziewcząt zwycięzcą została Emilia Migut ,               2 miejsce zajęła Magda Matenia 1 tr, 3 miejsce Julia Mrozek z 2 los, na pozostałych miejscach uplasowały się Wiktoria Mazur 2 los, Lidia Szocińska 1 low,  Oliwia Zaborská 2 los,  i Joanna Drzał 1low.

W kategorii chłopców najlepszym tenisistą został Tymofi Zhavrankov z 1tg, 2 miejsce Wilczak Rafał     2 tkab, 3 miejsce Łysakowski Marcin 3 lo. Na kolejnych miejscach uplasowali się: Tomarovski Oleksi 1 opa, Rajzer Konrad 1 tg, Majerz Michał 2 takb, Sivak Lukian 4 tkabg, Nowak Karol 3 tkb, Jasiński Kamil 4tks, Kowtun Szymon 1 tg, Pięta Sebastian 3 tbk, Piwowar Adrian 2 tkab, Maszewski Bartosz  4tks, Nycz Szymon 4tks, Świder Maksymilian 4 tbs, Gancarz Wiktor 4 tks, HaładyjKacper 2 tbk, Siorek Aleks 1 t, Łoza Marcin 4 tab, Kozak Mateusz 4 tkabg, Wojton Kacper 3 tbk.

   

Zobacz Także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podział godzin
E-dziennik
Office 365
Ogłoszenia
ZSKU Rzeszów
Skip to content