Close
Close

III edycja ogólnopolskiego KONKURSU GEEK

Zaproszenie ze strony Polskiego Towarzystwa Informatycznego:
Przed nami III edycja konkursu GEEK. Oficjalne ogłoszenie odbyło się podczas wręczania nagród w Campusie Google w Warszawie 10 września 2022 r. Była to wyjątkowa uroczystość, dużo się działo i będziemy długo ją wspominać.
W tej edycji zespoły będą liczyły od 2 do 4 osób, a prace będą przesyłane od 1 lutego do 1 marca 2023 r. Czas szybko leci, więc warto już tworzyć zespoły. Na stronie konkursu można już zaglądać do terminarza, można także pobrać plakat i ulotkę o konkursie.
III edycja ogólnopolskiego KONKURSU GEEK będzie realizowana w szerszej formie. Pragniemy, aby był to wspólny projekt polegający na wsparciu zespołów konkursowych – czyli uczniów i nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych przez członków PTI i Ekspertów Sektorowej Rady ds. Informatyki podczas trwania tej edycji Konkursu – czyli od września do marca roku szkolnego 2022/2023.
Wsparcie merytoryczne polegać będzie na organizowaniu webinariów, konsultacji, spotkań on-inowych dla uczniów i nauczycieli, którzy wyrazili chęć przystąpienia do konkursu i będą potrzebować jakiejkolwiek pomocy. Złożenie pracy konkursowej nie będzie jednak czynnikiem obowiązkowym korzystania ze wsparcia, będzie ono dostępnedla wszystkich zainteresowanych nauczycieli bądź uczniów. Korzystaniem ze wsparcia nie będzie miało też żadnego wpływu na ocenę prac,  gdyż komisja jurorów jest zupełnie niezależnym organem.
Na stronie Sekcji Informatyki Szkolnej przy PTI (SIS) będą podane informacje o organizowanych webinariach. Podany jest także kontakt do Przewodniczącej Komitetu Organizacyjnego konkursu GEEK, która będzie
koordynować prace i współpracować z Ekspertami PTI tak, aby mogli wspierać merytorycznie Zespoły Konkursowe w zależności od podanego  problemu. Webinaria prowadzone przez SIS będą dotyczyć różnych
obszarów wykorzystania narzędzi informatycznych w szkole.
Więcej informacji na stronie Organizatora: https://mlodzi.pti.org.pl/

 

Zobacz Także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podział godzin
E-dziennik
Office 365
Ogłoszenia
ZSKU Rzeszów
Skip to content