Close
Close

Obchody 60-lecia ZSKU

Osoby, które chciałaby wziąć udział w uroczystościach 60-lecia ZSKU proszone są o dokonanie REJESTRACJI poprzez ten link oraz dokonanie wpłaty na miejscu lub przelewem w wysokości 150 zł na poniższe konto z dopiskiem:

10 9162 0000 2001 0016 5507 0001

„Darowizna-Jubileusz szkoły”. STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ ZESPOŁU SZKÓŁ KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO

35-225 Rzeszów

Wpłata pieniędzy na konto jest faktycznym potwierdzeniem udziału w obchodach 60-lecia naszej szkoły. OSTATECZNY termin rejestracji: 31 sierpnia 2022r.
Program uroczystości wraz z zaproszeniem zostanie przesłany każdemu uczestnikowi w terminie późniejszym.

Obchody 60-lecia odbędą się w dniu 13 października 2022 roku w Zespole Szkół Kształcenia Ustawicznego ul. Sucharskiego 4 w Rzeszowie.

UWAGA !!! Każde zaproszenie dostarczone dla Państwa po przybyciu do szkoły będzie rejestrowane. Zwracamy się także z gorąca prośbą do osób prowadzących własne firmy o finansowe wsparcie dzieła organizacji Jubileuszu, za które już teraz serdecznie dziękujemy. Wszystkie fundusze pochodzące z Państwa wpłat, zgromadzone na koncie zostaną przeznaczone wyłącznie na zorganizowanie jubileuszu 60-lecia ZSKU. Za Komitet Organizacyjny: mgr Piotr Kustra; e-mail: [email protected], tel. 606613960.

Zobacz Także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podział godzin
E-dziennik
Office 365
Ogłoszenia
ZSKU Rzeszów
Skip to content