Close
Close

Sukces naszej nauczycielki!

Mamy wielką przyjemność ogłosić, iż nauczycielka przedmiotów zawodowych (architektura krajobrazu) Pani Magdalena Odrzywolska-Hasiec otrzymała I wyróżnienie w pierwszej edycji konkursu pt. „Zawodowiec Roku”. Konkurs, którego finał odbył się 14 marca w Warszawie, miał na celu wyłonienie najlepszych zawodowców ze szkół branżowych, techników oraz szkół policealnych. Spośród ponad 500 zgłoszeń wybrano 118 nauczycieli, którzy w swej pracy wyróżniają się pasją, zaangażowaniem i profesjonalizmem, a także wspierają uczniów w rozwijaniu ich zawodowych zainteresowań. Konkurs to wspólna inicjatywa Ministerstwa Edukacji i Nauki, Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji oraz KGHM Polska Miedź.
Zarówno nominacja jak i wspomniane wyróżnienie dla pani Odrzywolskiej-Hasiec świadczą nie tylko o wysokiej jakości nauczania, szerokiej i wciąż uzupełnianej wiedzy, ale przede wszystkim o dużym zaangażowaniu w proces kształcenia i bogatej aktywności zawodowej. Jest nam niezmiernie miło, że w naszym gronie pedagogicznym są tak wspaniali nauczyciele.
Pani Magdalenie Odrzywolskiej-Hasiec życzymy kolejnych sukcesów oraz inspiracji i niesłabnącej motywacji do pracy z kolejnymi rocznikami przyszłych architektów krajobrazu. Szczerze GRATULUJEMY wyróżnienia.
 

Zobacz Także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podział godzin
E-dziennik
Office 365
Ogłoszenia
ZSKU Rzeszów
Skip to content