Close
Close

Rusza nabór do projektu „Iberiada na bis”!

IBERIADA NA BIS

Uwaga uczniowie kierunków: technik architektury krajobrazu, technik budownictwa, technik geodeta oraz szkoły branżowej! Już 9 stycznia rozpoczyna się rekrutacja uczestników do projektu „Iberiada na bis”. Zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonymi poniżej dokumentami oraz do uczestnictwa w projekcie!

Przed 23 uczniami technikum oraz szkoły branżowej szansa na zagraniczną praktykę w wyjątkowym miejscu, możliwość poznania stolicy Andaluzji – Sewilli oraz okazja, by rozwinąć swoje umiejętności i przeżyć przygodę!

ZAPRASZAMY!

Wszystkie informacje dotyczące projektu znajdują się w zakładce Projekty unijne. Zachęcamy również do śledzenia mediów społecznościowych szkoły, na których publikowane będą aktualności dotyczące projektu.

Ogłoszenie o rekrutacji do projektu

Erasmus+Deklaracja uczestnictwa

Formularz zgłoszeniowy do projektu

Regulamin rekrutacji ZSKU

Zał. mniejsze szanse

 

Zobacz Także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podział godzin
E-dziennik
Office 365
Ogłoszenia
ZSKU Rzeszów
Skip to content